Tmavě hnědá kožená třímístná pohovka Windsor & Co Madame 227 cm

56 540 

Popis produktu

Třímístná pohovka Madame od značky Windsor & Co je výrazný kus nábytku, který v sobě spojuje jednoduchost a eleganci. S čalouněním z pravé kůže v odstínu tmavě hnědé si získá milovníky tohoto luxusního materiálu. Vrchní vrstva použité hovězí kůže je jemně embosovaná, díky čemuž je zachována její jemná struktura a na povrchu jsou viditelné její přírodní rysy. Pohovka Madame svými proporcemi nabídne nejen prostorné a pohodlné místo, ale zamilujete si také její čisté linie a nadčasový vzhled. Skvěle vynikne ve vintage i industriálně laděných interiérech. Váš interiér může být dokonale sladěný – série Madame nabízí také podnožky či křesla, a to v několika provedeních. Odpočívejte ve stylu!

Pozn.: Každá vrstva přírodní kůže se může lišit vzhledem a strukturou. Díky tomu se každý kus nábytku stává jedinečným. Potahová kůže se může srážet a roztahovat, čalounění se přizpůsobí podmínkám prostředí.

Tip: K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrn pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř, vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte uschnout při pokojové teplotě. Před čištěním doporučujeme vyzkoušet čisticí prostředek na skryté části křesla, aby nedošlo k poškození kůže. Pro prodloužení životnosti čalounění doporučujeme chránit povrch před domácími mazlíčky.

 

Katalogové číslo: WIN_3S_71_F1_MADAME6 Kategorie: , , ,
Výrobce:Windsor & Co

Související produkty