Tmavě béžová trojmístná pohovka Karup Design Pace 200 cm s hnědou konstrukcí

21 068 

Popis produktu

Usaďte se a odpočiňte si na třímístné pohovce Pace od dánské značky Karup Design. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna o kvalitní 12cm futonovou matraci, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4cm pěnu. Její jednoduchý skandinávský vzhled v kombinaci s japonskou futunovovu matrací zkrátka nikdy nevyjde z módy! Představuje skvělé řešení především pro menší interiéry, kde oceníte další místo na spaní. Balení navíc obsahuje 2 velké polštáře. Pace je dostupná v široké škále barev matrací a další barvě konstrukce – jaká bude zdobit váš domov?

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka, doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace a konstrukce odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 200106758 Kategorií: , , , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty