Hnědý kovový stůl Fermob Luxembourg 143 x 80 cm

23 203 

Popis produktu

Zahradní stůl z ikonické kolekce Luxembourg zaujme na první pohled svým jednoduchým, a přesto elegantním vzhledem, který umocňuje trendy odstín. Díky celohliníkové konstrukci je lehký a zároveň velice odolný. Uprostřed lamelové desky se zaoblenými rohy je díra na slunečník pro ještě pohodlnější sezení během slunných dnů. Vyrábí se z prvotřídních materiálů a je testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použitíanti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolu dokonalého společníka na vaši terasu nebo zahrádku vaší kavárny či restaurace. Ke stolu se může usadit až 6 osob a sladit ho můžete s dalšími zahradními designovkami od značky Fermob.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

Katalogové číslo: FB-4133-D2 Kategorie: , , ,
Výrobce:Fermob

Související produkty