Fialový kovový stůl Fermob Luxembourg Pedestal 80 x 80 cm

19 216 

Popis produktu

Zahradní stůl od značky Fermob pochází z ikonické kolekce Luxembourg, která je typická pro lamelový design a trendy odstíny. Má kompaktní rozměry, takže je ideální na zahrádku restaurace i na malý balkónHliníková podnož se skládá ze čtyř trubek, které se sbíhají do jednoho celku, což samo o sobě vytváří zajímavý prvek, a čtvercový podstavec zajišťuje výbornou stabilitu celého stolu. Uprostřed lamelové desky má díru na slunečník, který dopřeje komfort během slunných dnů. Vyrábí se z prvotřídních materiálů a je testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použitíanti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělají ze stolu unikátní kousek zahradního nábytku, který lze variabilně kombinovat s dalšími produkty z řady Luxembourg, se kterými velice snadno vytvoříte atmosféru pařížských kaváren.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

Katalogové číslo: FB-4134-D1 Kategorie: , , ,
Výrobce:Fermob

Související produkty