Antracitový kovový stůl Fermob Luxembourg 80 x 80 cm

16 751 

Popis produktu

Stůl Luxembourg je nadčasovým kouskem, který udělá parádu jak na zahradě, tak ve venkovní části komerčních prostor. Díky celohliníkové konstrukci je stůl lehký a zároveň odolný, a jeho kompaktní čtvercový rozměr je ideální i na malý balkón. Uprostřed lamelové desky je díra na slunečník, což umožňuje pohodlné posezení ve stínu během letních dnů. Stůl se vyrábí z prvotřídních materiálů a je testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělají ze stolu unikátní kousek zahradního nábytku, který lze variabilně kombinovat s dalšími produkty z řady Luxembourg, se kterými velice snadno vytvoříte atmosféru pařížských kaváren.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

Katalogové číslo: FB-4135-47 Kategorie: , , ,
Výrobce:Fermob

Související produkty